Zimbabvė

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Zimbabvė parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Zimbabvėje

Zimbabvė yra pietinės Afrikos šalis. ji ribojasi šiaurėje su Zambija, į rytus su Mozambiku, į pietus su Pietų Afrika ir į vakarus su Botsvana. sostinė yra Harare.

Skirtingai nuo daugelio kitų Afrikos šalių, kapitalas nėra geriausia vieta gyventi, iš tikrųjų Harare yra apibrėžiamas kaip vienas iš mažiausiai saugių Afrikos miestų.

Jei Jus domina investuoti į Zimbabvėje parduodamas patalpas, siūlome Masvingo miestą netoli sostinės ir pakankamai gerą pasirinkimą. Yra daug naujų pastatų, nes tai yra tinkamas turistinis tikslas.

Gweru yra šalies centre. Miestas yra įdomus šeimoms, ieškančioms Zimbabvėje parduodamų nekilnojamojo turto, nes jis supakuotas su ūkiais ir gyvena daugelyje kolegijų ir universitetų, ypač Midlandso valstybiniame universitete ir Mkobos mokytojų koledže.

„Mutare“ yra ketvirtas populiariausias miestas Zimbabvėje, jis yra turistinis kurortas, o tie, kurie nusprendė investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Zimbabvėje, gali tai padaryti naudodamiesi atostogų namais.

Nepraleiskite nekilnojamojo turto paieškos Bulawayo mieste, antrame pagal dydį mieste Zimbabvėje. Šiame mieste parduodamo turto lygis yra vidutinio ir aukšto lygio, nes jis buvo laikomas tikruoju Zimbabvės ekonominiu centru dėl jo artumo Pietų Afrikai, taip pat dėl ​​to, kad jis gyvena tekstilės pramonėje, metalurgijos pramonėje ir leidyklose.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB